Informace pro rodiče k 25.5.2020

přidáno: 24. 5. 2020 23:47, autor: Základní škola Zbytiny

Vážení rodiče,

po našem dotazování na MŠMT jsme obdrželi nové informace, které mění chod školy do konce školního roku.

1.) Naše škola s počtem do 15 žáků splňuje podmínku jedné skupiny, tudíž se nemusíme dále dělit (a izolovat) na skupiny podle tříd, ale můžeme se vzdělávat společně. Výuka pro všechny žáky začíná v 8:00 hodin. Přestávka pro doporučený pobyt venku je v době 9:30 – 10:00. Obědy jsou vydávány od 11:30 hodin.

2.) Můžeme vycházet mimo areál školy do volné přírody, pokud se vyhneme kontaktu s dalšími osobami.

3.) Ranní družina není v provozu. Odpolední družina je prodloužena do 15:00 hodin. Abychom se mohli s dětmi vydat i na delší procházku do okolí, prosíme o vyzvedávání dětí buď po obědě do 12:15 hodin, anebo po skončení družiny, tedy v 15:00 hodin. Předejte, prosím Vás, paní vychovatelce lísteček s informací, zda vaše dítě bude družinu navštěvovat a v kolik hodin bude odcházet. Budete-li si potřebovat dítě vyzvednout v jiném čase, domluvte se, prosím, s předstihem s paní vychovatelkou, aby si mohla přizpůsobit program. Též prosíme o vhodné převlečení a obutí na ven dle aktuálního počasí (s hezkým počasím nezapomeňte na opalovací krém, tekutiny a pokrývku hlavy).

4.) Prosíme, aby dítě mělo ve škole svůj vlastní ručník, který si bude odnášet domů vyprat každý pátek.

Děkujeme Vám za spolupráci.

pedagogičtí pracovníci ZŠ Zbytiny