MLÉKO DO ŠKOL ve školním roce 2022 / 2023

Nárok na dotované mléko a mléčné výrobky mají všichni žáci základní školy.

OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL ve školním roce 2022 / 2023

Jedná se o projekt Evropské Unie, jehož cílem je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě. Žákům je zdarma dodáváno čerstvé ovoce a zelenina nebo ovocné a zeleninové šťávy nebo ovocné protlaky.

NENECH TO BÝT

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Upozorni na to!

Anonymně a rychle skrz www.nntb.cz

Naše škola je zde zaregistrována.

Nenech to být je webová platforma a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách. Jde o efektivní způsob odhalování těchto problémů často již v jejich zárodku.

První zásadní výhodou systému je anonymita. Dává možnost informovat o problému i dětem, které by se v reálném světě bály cokoliv udělat. Nic jim nehrozí, a nejen proti šikaně tak bojují stylem, který je pro ně naprosto přípustný. Zároveň se po nich nechce určení „agresora“, tudíž nejde ani o žalování. Informace z upozornění pak nejsou poslány pouze třídnímu učiteli, ale i školou vybraným proškoleným osobám, které ví, jak postupovat.